Müşteri Yorumları
Comments
Danışman
Fatma İverendi
Mutlaka gidip görmeniz gereken bir atmosfer ve leziz yemekleriyle harika bir mekan :)
Comments
Müdür
Hanzade Demir
Kaş'a her geldiğimizde hiç düşünmeden gittiğimiz ilk mekan burası. Menünün çeşitliliği, yemeklerin ev yemeği lezzetinde olması, temizliği, mekanın ferahlığı en güzel özelliklerinden bir tanesi. Yıllardır çizgisini bozmadan aynı lezzette sunum yapıyorlar.
Comments
-
Ergün İşgören
Kaş’ta en lezzetli yemekleri yiyebileceğiniz mekan. Atmosfer çok güzel. Çalışanlar son derece kibar ve işini severek yapıyor. 1 haftada 2 kere gittik. Mutlaka denemelisiniz. Özellikle köfte ve meze tabağı 10 numara
Comments
-
İlay Baydili
İnanılmaz ilgili, güler yüzlü, tatlı mı tatlı bir mekan. Kaş ta yemek rutininden sıkılanlar için farklı bir alternatif. Anne eli değmiş yemekleriyle tatilinizi güzelleştiriyor. Mekanın hayvansever olması, bahçesinde beslediği birbirinden tatlı kediler olması da bikaç gün üstüste tercih etme sebebimiz oldu. Etli sarması, mantısı, mezeleri her şeyiyle bizi çok mutlu etti.
Comments
-
İlter Varinlioğlu
Tavsiye üzerine geldim. Geniş, lezzetli menüsü ve hızlı, kibar servis anlayışı ile tekrar tekrar gelinebilecek ferah nezih mekan.
Comments
-
Defne N
Kaş’ın en lezzetli lokantası! Merkezin karmaşasından uzak, gerçekten anneniz yapmış gibi hissettiren şahane Ege mutfağı. Fiyatları çok çok iyi, dengeli. Ambians, temizlik on numara. Servis efsane, müzikler şahane! Karşısında kocaman ücretsiz bir otopark alanı. Herkese tavsiye ederiz ve tekrardan gelmek için sabırsızlanıyoruz.
Comments
-
Sevan Konu
Lezzetli yemekleri olan tatlı bir mekan. Sarma, anne böreği ve limonata ile güzel bir öğle yemeği yedik, personel de güler yüzlü ve ilgili idi. Keyifle tavsiye ediyorum.